Levice doma Moravany k ničomu nepustili

Levičania po minulotýždňovej vysokej prehre v Seredi nastúpili pred domácimi fanúšikmi s odhodlaním zvíťaziť. Moravany doma zdolali rozdielom triedy 3:0 a dostali sa na druhú priečku v tabuľke, ktorú len o skóre vedú Topoľčany.

Levice - Moravany 3:0 (2:0)

Levičania chceli odčiniť minulotýždňovú vysokú prehru zo Serede. Začali aktívnejšie, ale hralo sa len medzi šestnástkami. Až v 15. min. Turčan z 18 metrov trafil vedľa brány hostí. V 18. min. veľkú šancu zahodil Molnár, keď triafal hosťujúcemu brankárovi Plánickému do nôh. Prvý gól vsietili Levičania v 25. minúte, keď po centri hlavičkoval Molnár, brankár loptu vyrazil priamo pred Bobora, ktorý už nemal problém otvoriť skóre zápasu. Hostia sa v prvom polčase k ničomu vážnejšiemu nezmohli. Prišla 44. minúta, keď po rýchlej akcii Molnár našiel Feješa, ktorý uzavrel skóre polčasu na 2:0. V druhom polčase opäť domáci zatlačili na svojho súpera, ale gól nedokázali z tlaku vsietiť. Na trávnik sa po striedaní dostal Varga, ktorý v 69. min. vsietil gól po peknej akcii Molnára a následnej prihrávke Pavlíka. Hostia sa zmohli na strelu až v 85. minúte, ale strelu z 25 metrov Ivanič kryl. V 90. min. Molnár centroval na Vidu, ten našiel voľného Jána Vargu, ale ten tesne minul bránu.

Góly: 25. Bobor, 44. Feješ, 69. J. Varga. R Jurenka, ŽK: J. Varga - Boháček, 471 divákov. SLOVAN: Ivanič - Fekiač (81. Belanský), Palic, Turčan, Hlaváčik, Feješ (88. Vida), M. Pavlík, Molnár, Bobor (65. J. Varga), Šlachta, Petráš. Tréner J. Prochotský. OTJ: Plánický - Vajda, Onder, Boháček, Zubka, Kirka, Verchola (46. Ďuriš), Klačmann, Dzurilla, Ondrejkovič, Rusnák. Tréner J. Kravárik.

16. Trnava B 9 2 0 7 10:15 6 (-6)

1. V nemocnici chýbajú lekári. Novým ponúkajú náborový príspevok 5-tisíc eur 2 360
  2. O titul Dedina roka 2017 zabojujú aj dve obce z nášho okresu 312
  3. Prídite v sobotu do vínnych pivníc za Levicami 103
  4. Motorkár vyšiel z cesty a narazil do stromu 59
  5. Prvý zápas o tretie miesto futsalistom nevyšiel. Čaká ich reparát 41
  6. Žiarovo zelenú farbu jazierka by čakal málokto 39
  7. Levické plavkyne reprezentovali Slovensko 34
  8. Erik Karvai zo Šiah je v tridsiatich rokoch už sedemnásobný majster Európy 30