Zostaň s nami v kontakte: facebook

Šport

Erik Karvai zo Šiah je v tridsiatich rokoch už sedemnásobný majster Európy

Tridsaťročný Šahan Erik Karvai je 7-násobný majster Európy v silovom trojboji. Okrem toho je držiteľ niekoľkých rekordov a viacnásobný majster Slovenska.22. máj 2017, o 1:00

Pridajte aj vy svoj Gól jari 2017

Súťaž o najkrajší presný zásah v našom okrese už začala, nominujte svojho favorita.21. máj 2017, o 12:53

Vaše gólové príspevky budú uverejnené na našej stránke ku koncu súťažného ročníka
Futsal

Boj o konečné tretie miesto začne už tento štvrtok

Prvý zápas futsalistov o tretie miesto začne v Leviciach netradične už vo štvrtok zo začiatkom o 20.00 hod. Hrá sa na dva víťazné zápasy.17. máj 2017, o 1:00

Levičania podpísali reprezentanta

Vedenie Levických Patriotov podpísalo dvojročný kontrakt s 21 – ročným slovenským reprezentantom Martinom Bachanom.16. máj 2017, o 1:00

Martin Bachan.

Po majstrovstvách Slovenska ovládla celú Európu

Alžbeta Peťková získala titul IFBB-EBFF bodyfitness žien 2017 v španielskom meste Santa Sussana.15. máj 2017, o 1:00

Alžbeta Peťková sa stala
Majsterkou Európy.
FUTBAL V OKRESE

Levice čaká ligový súboj s Kalnou + (POZVÁNKA NA FUTBALOVÝ VÍKEND)

Podarí sa Leviciam zabodovať v okresnom derby. Prinášame vám pozvánku na ligové trávniky v našom okrese. Určite si každý vyberie ten svoj zápas.13. máj 2017, o 12:16

Futbalová lopta - ilustračka.
Plávanie

Rakúska voda Levičankám dopriala

Trojica plavkýň zo športového klubu AQUASPORT LEVICE Robin Reindl (2002), Sabína Kupčová (2003) a Timea Kovácsová (2004) vycestovali do Grazu, druhého najväčšieho mesta Rakúska.12. máj 2017, o 1:00

Športovci z Levíc sa predviedli v Boskoviciach

Mladí športovci z Levíc sa zúčastnili na súťažiach v českých Boskoviciach. V medzinárodnej konkurencii súperili vo futbale, volejbale, plávaní a behu.11. máj 2017, o 14:48

Levickí futsalisti si vo finále extraligy nezahrajú

Futsal Team Levice podľahol aj v treťom zápase najväčšiemu favoritovi na titul. Slov-Matic na domácej palubovke po polčase prehrával, ale Oranjes dokázali v druhom polčase nepriaznivé skóre otočiť vo svoj prospech,…10. máj 2017, o 1:00

Box

Boxeri z Levíc sa nestratili ani v reprezentácií Slovenska

Levickí boxeri majú za sebou úspešné obdobie. V dobrom svetle sa ukázali na gala večere v Brne, z Nitry priniesli zlato a teraz sa pripravujú na medzinárodný turnaj v Maďarsku a exhibičné zápasy na motorkárskom…9. máj 2017, o 1:00

Viktor Kišš sa teší z víťazstva v reprezentačnom drese.
Basketbal

Teo Hojč a Žarko Djurič zostávajú v Leviciach

Prinášame vám novinky z basketbalovej kuchyne.8. máj 2017, o 1:00

Futbal

Len 17-ročný hráč Podlužian strelil za 57 minút 19 gólov

Niečo nevídané sa počas uplynulého víkendu podarilo len 17-ročnému hráčovi Podlužian, keď v rozpätí 57 minút dokázal streliť 19 gólov.7. máj 2017, o 19:22

Nikolas Kupča (v žltom) dokázal takmer nemožné. Za 57 minút strelil až 19 gólov.
Futbal

Prekvapia Levičania v Štúrove? V ObM súboj prvého s druhým

Pripravili sme pre vás prehľad víkendových futbalových stretnutí. Určite si je z čoho vybrať a to aj napriek tomu, že víkend sa nesie v znamení MS v hokeji.6. máj 2017, o 11:13

Lopta je tento víkend opäť v strede pozornosti.

Zo Žiliny si Levičania priniesli niekoľko ocenení

V Žiline sa konalo 2. kolo Slovenského pohára žiakov.4. máj 2017, o 1:00

Majsterkou Slovenska sa stala Rybníčanka

Majstrovstvá Slovenska v bodyfitness žien do 153 centimetrov ovládla Alžbeta Peťková. Už v sobotu ju čaká vrchol sezóny v podobe ME.3. máj 2017, o 1:00

Alžbeta Peťková s trofejou pre víťaza.
Basketbal

Final four druhej ligy levickému béčku nevyšiel

B tím Levických Patriotov skončil na záverečnom podujatí najlepších tímov ligy štvrtý.2. máj 2017, o 1:00

V druhej lige zápas obsadili Levičania druhé miesto.

Levičania doma nestačili na Slov-Matic

Levickí futsalisti podľahli favoritovi aj v druhom stretnutí semifinále Slovenskej extraligy.1. máj 2017, o 1:00

Levice doma podľahli favoritovi celej ligy.

Nasledujúce články

1. Románsky kostol pri Leviciach je považovaný za najkrajší na Slovensku 889
  2. (FOTOGALÉRIA) Na levickom jarmoku sa dnes pokúsili o rekord v klobúkovom tanci 124
  3. Rybací piknik prejde tento rok zmenou 82
  4. Motorkár vyšiel z cesty a narazil do stromu 59
  5. Na Zlatého Amosa navrhli levickú učiteľku jej žiaci 47
  6. Dobrovoľníčky SČK z Levického okresu prijal prezident A. Kiska 45
  7. Erik Karvai zo Šiah je v tridsiatich rokoch už sedemnásobný majster Európy 29