Zostaň s nami v kontakte: facebook

Šport

Basketbalisti ŠBK Junior Levice U15 si na záverečnom turnaji v Žiline vybojovali druhé miesto.
Basketbal

Starší žiaci ŠBK Junior Levice si vybojovali striebro

Basketbalisti ŠBK Junior U15 si na finálovom turnaji v Žiline vybojovali skvelé druhé miesto.25. máj 2017, o 1:00

Levické plavkyne reprezentovali Slovensko

Plavkyne Robin Reindl (2002) a Sabína Kupčová (2003) boli nominované Slovenskou plaveckou federáciou na medzinárodné plavecké „štvorstretnutie“ juniorskej reprezentácie pod názvom V4 Olympic Hopes.24. máj 2017, o 1:00

BOX

Boxeristi z Veľkých Kozmáloviec na turnaji Olympijských nádejí

BC Veľké Kozmálovce si na svoje konto pripísal tri medaile. Na turnaji Olympijských nádejí si vybojovali dve zlaté a jednu bronzovú medailu.23. máj 2017, o 1:00

Erik Karvai zo Šiah je v tridsiatich rokoch už sedemnásobný majster Európy

Tridsaťročný Šahan Erik Karvai je 7-násobný majster Európy v silovom trojboji. Okrem toho je držiteľ niekoľkých rekordov a viacnásobný majster Slovenska.22. máj 2017, o 1:00

Pridajte aj vy svoj Gól jari 2017

Súťaž o najkrajší presný zásah v našom okrese už začala, nominujte svojho favorita.21. máj 2017, o 12:53

Vaše gólové príspevky budú uverejnené na našej stránke ku koncu súťažného ročníka
Futsal

Boj o konečné tretie miesto začne už tento štvrtok

Prvý zápas futsalistov o tretie miesto začne v Leviciach netradične už vo štvrtok zo začiatkom o 20.00 hod. Hrá sa na dva víťazné zápasy.17. máj 2017, o 1:00

Levičania podpísali reprezentanta

Vedenie Levických Patriotov podpísalo dvojročný kontrakt s 21 – ročným slovenským reprezentantom Martinom Bachanom.16. máj 2017, o 1:00

Martin Bachan.

Po majstrovstvách Slovenska ovládla celú Európu

Alžbeta Peťková získala titul IFBB-EBFF bodyfitness žien 2017 v španielskom meste Santa Sussana.15. máj 2017, o 1:00

Alžbeta Peťková sa stala
Majsterkou Európy.
FUTBAL V OKRESE

Levice čaká ligový súboj s Kalnou + (POZVÁNKA NA FUTBALOVÝ VÍKEND)

Podarí sa Leviciam zabodovať v okresnom derby. Prinášame vám pozvánku na ligové trávniky v našom okrese. Určite si každý vyberie ten svoj zápas.13. máj 2017, o 12:16

Futbalová lopta - ilustračka.
Plávanie

Rakúska voda Levičankám dopriala

Trojica plavkýň zo športového klubu AQUASPORT LEVICE Robin Reindl (2002), Sabína Kupčová (2003) a Timea Kovácsová (2004) vycestovali do Grazu, druhého najväčšieho mesta Rakúska.12. máj 2017, o 1:00

Športovci z Levíc sa predviedli v Boskoviciach

Mladí športovci z Levíc sa zúčastnili na súťažiach v českých Boskoviciach. V medzinárodnej konkurencii súperili vo futbale, volejbale, plávaní a behu.11. máj 2017, o 14:48

Levickí futsalisti si vo finále extraligy nezahrajú

Futsal Team Levice podľahol aj v treťom zápase najväčšiemu favoritovi na titul. Slov-Matic na domácej palubovke po polčase prehrával, ale Oranjes dokázali v druhom polčase nepriaznivé skóre otočiť vo svoj prospech,…10. máj 2017, o 1:00

Box

Boxeri z Levíc sa nestratili ani v reprezentácií Slovenska

Levickí boxeri majú za sebou úspešné obdobie. V dobrom svetle sa ukázali na gala večere v Brne, z Nitry priniesli zlato a teraz sa pripravujú na medzinárodný turnaj v Maďarsku a exhibičné zápasy na motorkárskom…9. máj 2017, o 1:00

Viktor Kišš sa teší z víťazstva v reprezentačnom drese.
Basketbal

Teo Hojč a Žarko Djurič zostávajú v Leviciach

Prinášame vám novinky z basketbalovej kuchyne.8. máj 2017, o 1:00

Futbal

Len 17-ročný hráč Podlužian strelil za 57 minút 19 gólov

Niečo nevídané sa počas uplynulého víkendu podarilo len 17-ročnému hráčovi Podlužian, keď v rozpätí 57 minút dokázal streliť 19 gólov.7. máj 2017, o 19:22

Nikolas Kupča (v žltom) dokázal takmer nemožné. Za 57 minút strelil až 19 gólov.
Futbal

Prekvapia Levičania v Štúrove? V ObM súboj prvého s druhým

Pripravili sme pre vás prehľad víkendových futbalových stretnutí. Určite si je z čoho vybrať a to aj napriek tomu, že víkend sa nesie v znamení MS v hokeji.6. máj 2017, o 11:13

Lopta je tento víkend opäť v strede pozornosti.

Zo Žiliny si Levičania priniesli niekoľko ocenení

V Žiline sa konalo 2. kolo Slovenského pohára žiakov.4. máj 2017, o 1:00

Nasledujúce články

1. Žiarovo zelenú farbu jazierka by čakal málokto 457
  2. Erik Karvai zo Šiah je v tridsiatich rokoch už sedemnásobný majster Európy 321